Konzultace

Během schůzky nebo telefonátu s vámi projdu váš web. Upozorním vás na chyby a vysvětlím, proč by mohly způsobovat návštěvníkům problémy. Navrhnu řešení.

zjistit více

Audity použitelnosti

Připravím stručný nebo podrobný audit použitelnosti vašeho webu. Podrobím důkladně kontrole všechny důležité součásti stránek.

zjistit více

Uživatelské testy

Váš web projdu ve spolupráci s vybranými uživateli. Odhalím i skryté chyby. Jejich oprava zlepší použitelnost webu.

zjistit více

Návrh webu

Nakreslím a navrhnu web, online službu, uživatelské rozhraní (UX) nebo celou aplikaci. Nákresy webu (wireframe) pomohou grafikům a programátorům.

zjistit více

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

Mám rád jednoduché a srozumitelné weby. Každý prvek na stránkách by měl být svůj jasný cíl, jinak je zbytečný. Dělám weby pro lidi, ne pro vyhledávače (už si u vás vyhledávač někdy něco koupil?). Použitelnost webu řeším z pohledu uživatelů.

Testuju

Zjistil jsem, že poučky nefungují. Proto se hodně spoléhám na data a uživatelské testy. Dost často dělám testy na svých vlastních projektech. Taky se řídím tím, co je ve vašem oboru obvyklé. Použitelnost webu není o tom, že lidi zaskočíte a překvapíte. Musí se u vás cítit jako v bavlnce.

Ověřuju

Snažím se, aby vám spolupráce se mnou přinesla konkrétní výsledky. Používám opět měření a další nástroje, které to mohou ověřit.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner