Kdo jsem

Radim Hasalík

Specialista online marketingu

Je mi 37 let a jsem ♥ online marketingu.

První web jsem spustil v patnácti letech. Oboru jsem věrný více než 20 let. Vystřídal jsem zaměstnání ve vydavatelstí IDG, digitální agentuře, magazínu ITBIZ.cz, ESETu a DATARTu. DATART mi umožnil vybudovat tým až pěti lidí. S týmem jsem spravoval rozpočet v hodnotě milionů korun. V minulosti jsem založil jeden z prvních blogovacích systémů v ČR. Stojím také za největšími českými facebookovými B2B skupinami s více než 30 000 členy.

Objevil jsem se v médiích: ČT24, ČT1, hlavním zpravodajství TV Prima, Českém rozhlasu Plus, Novinky.cz, iHned.cz, iDNES, Respektu, Lidových novinách a řadě dalších. Pravidelně přednáším studentům Vysoké školy ekonomické v Praze v rámci cvičení předmětu Marketing na Internetu.

Prohédněte si životopis (LinkedIN)

Co o mně řekli

Jsem vděčná za setkání s Radimem Hasalíkem v Praze. Na základě svých 16 let zkušeností s online marketingem Radim vybudoval skupinu Podnikatelé a živnostníci – výměna zkušeností.

Nicola Mendelsohnviceprezidentka Facebooku pro region střední a východní Evropy

Velmi oceňuji svěží vítr, který Radim vnesl do výkonostního marketingu Datartu. Radimovo zapálení pro věc je obdivuhodné a v pravdě nakažlivé. Každý den přijde nový nápad, každý den zkusí něco jinak.

Miroslav TomanCreative Director ve společnosti DATART

Díval jsem se na stránky Začínej.cz, díky za tento informační zdroj, který pomáhá v osvětě AdWords a nám také ulehčuje práci.

Lukáš MorávekAssociate ve společnosti Google

Přečtěte si vyjádření zákazníků

Jak pracuji?

Žiju tím

Internet považuji za laboratoř. Experimentuji sám na sobě a svých projektech. Do svého vzdělání jsem investoval stovky tisíc korun. Učím se od těch nejlepších.

Řeším váš byznys

Abyste uspěli, potřebujete kvalitní produkt, odlišnost od konkurence a štěstí. Během spolupráce zkoumám nejen online marketing. Prověřuji i jádro vašeho podnikání.

Ověřuju

Pokud zavedete mnou doporučované změny, ocením vaší zpětnou vazbu. Chci vědět, zda-li moje práce měla konkrétní přínosy pro vaše podnikání.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner