Jak probíhá tvorba wireframe?

Vyslechnu si vaše záměry. Položím vám spousty otázek. Potom se zavřu na několik hodin nebo dní do kanceláře. Budu kreslit v programech Pencil Project nebo FlairBuilder (mám zkušenosti také s Axure). Vzniklý nárčtek webu mohu doplnit komentářem nebo zadáním pro vývojáře.

Potřebujeme takový návrh webu?

Většinou je návrh webových stránek potřeba. Zadavatelům totiž často chybí potřebné znalosti, aby řekli programátorům / grafikům svojí představu. Dost často tak vznikají stránky, které nejsou navržené vhodným způsobem.

Klikací prototyp stránek k otestování

Návrh webu můžeme společně předložit vašim budoucím zákazníkům. Zjistíme zpětnou vazbu. Podle ní lze stránky upravit. Šetříte peníze za opakované předělávání grafikých návrhů nebo programování. Dokonce lze připravit wireframe, který bude reagovat na klikání myši.

Co pro vás udělám?

Konzultace

Společně s vámi projdu váš web a upozorním vás na možné chyby v uživatelské přívětivosti (UX).

zjistit více

Audit použitelnosti

Když mi necháte na prověření vašeho webu více času, mohu pro vás připravit audit. Prozkoumám váš web, porovnám to s weby ve vašem oboru. Upozorním vás na možnosti vylepšení.

zjistit více

Uživatelské testy

Ani analýza použitelnosti neodhalí úplně všechno. Uživatelské testování odhalí další místa, kde mají uživatelé problémy.

zjistit více

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

Udělal jsem už stovky auditů použitelnosti (UX). Mám za sebou posuzování stránek s milionovou návštěvností. Pomáhám tím lidem, aby se jim stránky lépe používaly.

Testuju

Neustále své hypotézy ověřuji v praxi. Díky tomu získávám zpětnou vazbu, co funguje a může se vyzkoušet třeba u vás.

Ověřuju

Pokud zavedete mnou doporučované změny, ocením vaší zpětnou vazbu. Chci vědět, zda-li audit použitelnosti měl konkrétní přínosy pro vaše podnikání.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner