Jak vám pomůže agentura online marketingu?

Internetový marketing je dnes koncert více specialistů. Proto jsem spoluzaložil agentury Neologic a ParMinut.cz. Spolupráce většinou přináší klientům výsledky. Vstupuje však do toho více vlivů.

Zvažujete agenturu nebo freelancera?

Specialista na volné noze je flexibilnější. Většinou nedokáže dostatečně odborně pokrýt všechny profese online marketingu. Chybí zastupitelnost a sdílení zkušeností. Termíny i zadání tvoříte vy.

Agentura online marketingu má více specialistů. Využívá různé postupy pro to, aby zvýšila šanci na úspěch. Když si specialisté neví rady, dochází ke sdílení zkušeností. Projektový manažer hlídá termíny a odbornost zadání.

Radim Hasalík - Zidle

Jak spolupráce s agenturou probíhá?

Očekávání a potřeby

Startu spolupráce předchází vyjasnění vašich představ. Ověřujeme z praxe, abychom docílili hladký průběh spolupráce. Průběžně zjišťujeme, zdali spolupráce přináší výsledky a naplňujeme vaše potřeby.

Prověření marketingu

Online marketér nebo specialisté prověří své části marketingu. Identifikují se chyby a odhadne náročnost oprav. Stanoví se priority. Odhadne možný přínos. Vše schválíte.

Opravy a vylepšování marketingu

Tým začíná opravovat nalezené chyby. Pracuje se také na zlepšování vašeho marketingu. Kombinujeme krátkodobý a dlouhodobý online marketing.

Dlouhodobý rozvoj

Po nějaké době se společně ohlédneme a stanovíme další aktivity. Chceme vaší firmu rozvíjet tak, abyste byli konkurenceschopní. Podpoříme i vaše nápady.

4 hlavní výhody

Propojení specialistů

Snažíme se, aby jednotliví specialisté pracovali v souhře. Díky tomu se aktivity navzájem podporují. Můžeme také požádat jiného kolegu z týmu o odborný názor na vaší situaci.

Dohled nad termíny a zadáním

Nemusíte si hlídat termíny. Stejně tak za vás vytvoříme správná zadání. Pohlídáme realizaci. Upozorníme na možná rizika. Budeme s vámi vždy mluvit srozumitelně.

Pro malé i střední firmy

Agentura ParMinut.cz pracuje pro živnostníky a malé firmy. Neologic pomáhá středním firmám. Obě agentury spolu sdílí znalosti a postupy. U vybraných zákazníků mezi sebou i spolupracují.

Úspora nákladů a flexibilita

Pomůžeme vám překlenout období, kdy se vám ještě nevyplatí zaměstnat marketéry přímo ve firmě. Spolupráci můžete kdykoliv pozastavit, navýšit, snížit nebo ukončit.

Kdy nám to spolu bude ladit

  • Vnímáte přínos agentury a jste ochotní platit za dohled nad termíny a spoluprací.
  • O marketingu přemýšlíte komplexně a chcete se opravdu posunout.
  • Splňujete nebo překonáváte standardy svého oboru. O vaše služby / produkty je zájem.
  • Jste dostatečně trpěliví a nečekáte zázraky na počkání. Respektujete, že některé věci neovlivníme.
  • Na marketing máte více než 6 000 Kč. Pokud ne, umíme vám pomoci konzultačně.
Radim Hasalik Web

Proč do toho jít s mými agenturami?

Ověřeno výsledky u zákazníků

Obě agentury už mají konkrétní doložitelné reference. Neologic vznikl v roce 2018, ParMinut.cz o rok později. Specializujeme se na systematické vyladění marketingu. Krok za krokem, trpělivě.

Zkušenosti s online marketingem

Sám mám za sebou přes více než 20 let zkušeností. Postupně jsem pracoval pro více než 400 různých firem. Celkem 600+ zákazníků mi umožnilo hlouběji poznat jejich firmu. Zkušenosti promítám do obou agentur.

Flexibilita pro malé i velké

Pracoval jsem na projektech značek ESET, Seznam.cz, DATART, SIKO Koupelny, ale i menších například Připojen.cz, HuráDoSvěta. Díky tomu obě agentury umí pomoci živnostníkům a firmám různých velikostí.

Reference agentur

"Se společností Neologic spolupracujeme půl roku, za tu dobu se osvědčila a zařadila se mezi spolehlivé dodavatele našich značek VEKRA a OTHERM."

Jaroslava Dlouhá,
marketérka

"Tým Neologic nám pomohl s předěláním stránky Kariéra a sekce poradců, která je určena pro nábor nových finančních poradců do týmu Bonites."

Marek Kuneš,
marketingový ředitel a spolumajitel

"Spolupráce s ParMinut.cz byla nad očekávání přínosná. Potřebovala jsem předělat web a e-shop, který byl zastaralý. O můj web se postaralo hned několik lidí. Všechno do sebe hezky zaklaplo. "

Barbora Diduchová,
majitelka firmy

"Tým ParMinut.cz mi pomohl s tvorbou jak českého, tak slovenského eshopu. polupráce byla transparentní a viděl jsem, co vše se udělalo nebo se chystá dělat. Spolupráci mohu doporučit."

Tomáš Malík
majitel firmy

Získejte výhody spolupráce s agenturou na online marketing

Radim Hasalík