Nepoužitelný web sami nepoznáte

Existují pravidla, která by měl váš web splňovat . Řada webů však klade lidem překážky. Výsledkem je, že z takových stránek odejdou pryč. Aby se to nestalo, je potřeba odhalit chyby v použitelnosti webu. Vy sami tyto chyby nemusíte poznat a odhalit - na to je třeba znát zmíněná pravidla použitelnosti webu.

Jak UX konzultant odhalí chyby v použitelnosti webu?

V roli UX konzultanta váš web uvidím pravděpodobně poprvé. Umím se vctítit do chování návštěvníků a dívám se na stránky jejich očima. Prohlížím každý prvek webu a přemýšlím nad jeho účelem. Pravidla použitelnosti mám v malíčku. Když se mi něco nezdá, podívám se na zvyklosti ve vašem oboru. A tohle všechno spolu vyřešíme osobně nebo po telefonu. Řeknete mi své cíle, záměry a já vám poskytnu okamžitou zpětnou vazbu.

Umím navrhnout řešení nebo celý web

Moje práce nekončí pouhým odhalením chyb. Pomohu vám navrhnout lepší řešení. Jako architekt navrhuje dům, tak UX architekt / designer navrhuje weby. Váš web, internetovou aplikaci, uživatelské rozhraní (UX UI - user interface design) nebo jiné řešení vám umím nakreslit. Pro větší projekty připravím funkční prototyp webu. V prototypu můžete klikat na odkazy a tlačítka. Vše se chová jako skutečný web. Grafici a programátoři získají podklady pro svojí práci. Vy budete mít jasnou představu.

Co pro vás udělám?

Audity použitelnosti

Konzultace použitelnosti nemusí skončit na tom, že si spolu budeme povídat. Rozeberu váš web do nejmenších detailů a odhalím, co všechno by šlo vylepšit.

zjistit více

Uživatelské testy

Ani moje zkušenosti někdy neodhalí všechny nedostatky v UX designu webu. Další zlepšení může přinést testování webů na lidech.

zjistit více

Návrh webu

Jeden obrázek je více než tisíce slov. Přesně takové obrázky vám nakreslím v případě, že se domluvíme na návrzích webu (UI UX design).

zjistit více

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

Miluji použitelné weby. Sleduji uznávané specialisty ve svém oboru a udržuji krok s nejnovějšími trendy.

Testuju

Abych dělal UI / UX design webů správně, potřebuji své hypotézy zkoušet v praxi. Proto hodně testuji.

Ověřuju

Moje služby by vám měly přinášet konkrétní výsledky. Proto se zajímám o konkrétní dopady mých návrhů na vaše podnikání.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner