Sledování návštěvnosti webu

Google Universal Analytics sleduje návštěvnost vašeho webu. Dokáže zjistit, odkud k vám na stránky chodí lidé a co tam dělají.

Jak se chovají lidé na vašich stránkách?

  • Někteří návštěvníci z webu hned odejdou - Google Universal Analytics vás upozorní na internetové stránky, odkud na váš web míří nekvalitní provoz. Když řeším pro klienty internetový marketing, obvykle nekvalitní provoz vypínám. Dost často za něj platíte zbytečně.

  • Jiní návštěvníci naopak zůstávají - o tento typ návštěvníků usilujeme.

Co dalšího lze vyčíst z Google Universal Analytics?

Google Universal Analytics umožňuje další "kouzla". Některá z nich přibližuji ve článku Užitečné tipy pro Google Universal Analytics, které nesmíte minout.

Co pro vás udělám?

Proč se mnou spolupracovat

Žiju tím

Udělal jsem už stovky auditů použitelnosti (UX). Mám za sebou posuzování stránek s milionovou návštěvností. Pomáhám tím lidem, aby se jim stránky lépe používaly.

Testuju

Neustále své hypotézy ověřuji v praxi. Díky tomu získávám zpětnou vazbu, co funguje a může se vyzkoušet třeba u vás.

Ověřuju

Pokud zavedete mnou doporučované změny, ocením vaší zpětnou vazbu. Chci vědět, zda-li audit použitelnosti měl konkrétní přínosy pro vaše podnikání.

Mám přes 95 % spokojených zákazníků.

Michal Martoch

"Je to úžasný člověk, kterému jde nejvíce o spokojenost zákazníka, pro kterého udělá cokoliv."

~ Michal Martoch
Workline.cz

Miroslava Novotná Bittnerová

"Radim mi pomohl tam, kde jsem tápala. Naučil mě prodávat sebe a tím i svou službu. Díky tomu se mé jméno stalo značkou."

~ Miroslava Novotná Bittnerová
Astrorozbor.cz

Lukáš Hladeček

"Radim se ve vodách online marketingu pohybuje s impozantní jistotou a přehledem. Jeho argumenty jsou podloženy logikou a zkušenostmi, jeho soudy jsou bez emočního pozlátka. :)"

~ Lukáš Hladeček
grafik a webdesigner